Yurtdışı Kargo

Bir malzemeyi ya da evrakı bir yerden başka bir yere taşıma ihtiyacı oldukça fazla insan tarafından dile getirilir. Bu durum var olduktan sonra kargo şirketlerine olan ihtiyaç da doğal olarak üst sıralarda yer alacaktır. Bir ürünü bir yerden başka bir yere taşıyan firmalar kargo hizmeti vermiş sayılır. Ancak yurtdışı kargo işi yapan her kargo şirketi aynı standartlarda ve uygulamalarda hizmet vermez. Müşterilerin kargo şirketlerini seçerken kargonun güvenli ve hasarsız bir şekilde alıcıya teslim edilmesine, maliyet açısından hesaplı olmasına ve en kısa sürede alıcıya teslim edilmesine dikkat etmesi gerekmektedir. Söz konusu özellikleri en iyi şekilde gerçekleştiren ve yapılan işlemleri profesyonel bir şekilde sağlayan kargo firması ön plana çıkacaktır.

Kurulmuş olduğu 2010 yılından bu yana Türkiye’nin en hızlı ve güvenli kargo şirketi olan şirketimiz Acil Kargo ile yurt içi ve yurt dışı kargolar en iyi şekilde alıcılar ile buluşturulur. Tecrübeli ve uzman kadrosu ile tüm kargolar özenle ve güvenle alıcılara teslim edilir.

Kargoları Yurtdışına Çıkarmak

 İnsanların her gönderisi yurt içinde olmamaktadır. Bazı kişiler yurt dışında yaşayan başka kişilere kargo gönderebilir. Bu nedenle insanlar firmaların yurtdışı kargo seçeneklerinden faydalanmaktadır. Genellikle hava yolu tercih edilen bu taşıma sisteminde kargo en hızlı şekilde alıcıya teslim edilir. Yurtdışına kargo göndermek yurt içindeki kargo gönderimleri kadar kolay olmaz. Aradaki farklardan birisi de kargonun yurtdışındaki hava alanına ulaştıktan sonraki alınan izin ve kontrollerdir. Bu konularsa sorun yaşanmadığı takdirde kurye, kargoyu alıcı kişiye güvenle teslim eder.

Yurtdışına Hızlı Kargo Gönderme

Dünya üzerinde şirketlerin gerçekleştirdiği ihracat işlemlerinde ya da insanların yurt dışında yaşayan kişilere göndermek istediği kargo seçeneklerinde yurtdışı kargo hizmeti insanların karşısında çıkmaktadır. Verilen bu hizmet ile kargonun kısa bir sürede yurt dışındaki alıcıya teslim edilmesi hedeflenir. Yurt dışına kargo gönderileri genel olarak hava yolu ile gerçekleştirilir. Günümüzde en hızlı ulaşım seçeneği olan hava yolu ile kargolar en kısa sürede yurt dışında bulunan alıcılara teslim edilir. Hava yolunun güvenli ve hızlı olması, kargo işlemlerinde tercih edilmesine sebebiyet verir.

Yurtdışı Uçak Kargo

Yurdışı gönderilerinizi en hızlı havayolu kargo ile gönderebilirsiniz. Havayolu ile eşyalarınız yada ürünlerinizi daha hızlı ve güvenli olarak taşınır. Şirketimiz İstanbul’da üç havalimanına da en hızlı taşıma yapabilecek bir noktada bulunmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı yakın zamanda yeni kurulan İstanbul Havalimanı‘nda yeni yerinde hizmet verecektir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı‘nda kargo işlemlerine devam etmekteyiz.

Yurtdışı Karayolu Kargo

Türkiye üç kıta arasında köprü görevi gören bir ülkedir. Birçok ülkeye karayolu ile ulaşım imkanı vardır. Türkiye YunanistanBulgaristanİtalyaAlmanyaFransaİngiltereBelçikaHollanda gibi avrupa ülkelerine karayolu ile taşımacılık yapılmaktadır. GürcistanAzerbaycanTürkmenistanÖzbekistanİranPakistanHindistanRusyaIrakSuudi ArabistanUmmanBirleşik Arap EmirlikleriKatarBahreynKuveyt SuriyeÜrdünİsrail gibi ülkelere tır ile karayolu taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Gönderilerinizi en hızlı havayolu kargo ile gönderebilirsiniz. Havayolu ile eşyalarınız yada ürünlerinizi daha hızlı ve güvenli olarak taşınır. Şirketimiz İstanbul’da üç havalimanına da en hızlı taşıma yapabilecek bir noktada bulunmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı yakın zamanda yeni kurulan İstanbul Havalimanı‘nda yeni yerinde hizmet verecektir. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı‘nda kargo işlemlerine devam etmekteyiz.

Yurtdışı Kargo hizmetimiz ile Dünyanın her yerine Türkiye’den hızlı güvenli ve ekonomik olarak kargo gönderme hakkında bilgi alma ya da kargo görderimi talep etme konusunda bizimle ileşime geçiniz.

Menü