Yurt Dışından Ürün Getirme

Günümüzde ticaret hayatında firmalar çok boyutlu araştırmalara yaparak, üretim ya da dağıtım işlerinde en ideal ürünü temin etmeye çalışırlar. Uluslararası firmaların çoğunluğunda özel ürün tedarik büroları da bulunmaktadır. Bunun sonucu olarak yurt dışında farklı ülkelerden ya da bir ülkenin farklı şehirlerinden ürün anlaşması yapılabilmektedir. Örneğin, mobilya imalatı ile uğraşan bir firma süngeri, kumaşı ya da ahşabı farklı ülke ya da şehirlerden alabilmektedir. Ya da gıda toptancılığı yapan bir işletme farklı ürün gruplarını çeşitli ülkelerden alabilmektedir. Bu durumlarda bu ürünün taşıtılması firmalar için ayrı bir çile haline gelmektedir. Firmamız uluslararası alanda yurt dışından ürün getirme hizmeti ile birlikte işletmelerin bu ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Yurt Dışından Ürün Getirme

Firmamıza yurt dışından ürün toplama hizmeti talebi geldiğinde firmamız bilgi sistemleri sayesinde araç taraması ve bölge incelemesi yaparak planlama yapar. Merkez ofisimiz tarafından varılan karar sonunda araçlarımız ürün adreslerine gönderilir. Firmamız tarafından işlerin en hızlı şekilde halledilmesine yönelik planlama yapılacağından tek bir aracımız doğrudan adreslere giderek yüklemeleri yapar.

Küçük Araçlarla Toplama

Ürünlerin yükleneceği araçların tek tek adreslere gitmesinin mümkün olmadığı, daha yüksek maliyetli olacağı ya da işlerin çok daha yavaş ilerleyeceği durumlarda adreslerden ürünler küçük araçlarla toplanarak taşıma aracına nakledilir. Firmamız yapmış olduğu uluslararası işbirlikleri ile bu süreci çok kısa süre içerisinde tamalar. Toplama ve dağıtım sürecinde merkez ofisimiz organizasyonu yürütür. Yurt dışından ürün toplama esnasında ürünlerin niteliği ve boşaltma sırası dikkate alınır. Her yükün özellikleri doğrultusunda zarar gelmeyecek şekilde istifleme ve koruma önlemleri alınır.

Güvenli Taşımacılık ve Dağıtım Hizmetleri

Yurt dışından farklı alanlarda toplanan ürünlerin dağıtımı taşıma aracı yapabileceği gibi, küçük araçlarımız ile de dağıtım yapılabilir. Firmamız tarafından ürün toplama hizmetlerine uygun olarak farklı treyler seçenekleri devreye sokulur. Genişlik, uzunluk, ısı şartları ya da diğer imkânları bakımından toplanacak olan yüklere en uygun olan treyler seçilerek ürün toplama işlemi yapılır. Firmamız tarafından filoları sürekli şekilde yenilenmekte, şoförler eğitimlerle yurt dışı süreçlerine hazırlıklı hale getirilmektedir. Zorunlu hallerde express ve süper express hizmetlerini de devreye sokan firmamız, farklı çözüm olanakları ile sektörün en pratik ve güvenilir firması olarak müşterilerine güven vermektedir. Yurt dışında farklı alanlardan alınacak olan yükleriniz için firmamız ile iletişime geçiniz.

Menü