Yurt Dışı Ucuz Kargo

Yurt dışı ucuz kargo şirketimiz  yurtdışına göndereceğiniz her türlü kargo ve ürünlerinizi uygun  maliyetli ve  uygun ulaşım olanakları ile en kısa zamanda adresine teslim etmektedir. Firmamız bünyesinde dünyada yer alan uzak doğu batı ve Avrupa  ülkelerine ucuz kargo hizmeti sunmamızın yan ısıra, kaliteli ve hızlı teslimat avantajları ile kargo sektörünün lideri  olmuştur. Firmamızdan yurtdışı gönderileriniz için uygun maliyetli kargo hizmeti almak isteyen bireysel ya da kurumsal müşterilerimiz firmamız ile iletişime gerecek müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri  alabilirler ya da hizmet talebinde bulunabilirler.

Yurt Dışı Ucuz Kargo Hizmeti İçin Bilinmesi Gerekenler

Yurtdışı kargo şirketimiz yurtdışına sunmuş olduğu kargo hizmetlerinde çoğunlukla uçak kargo   hizmet seçeneğini kullanmaktadır. Bu sayede gönderinizi varacağı adresehızlı ve güvenli bir şekilde ulaşır. Gönderilmesi acil olan belge,evrak doküman  veya makine para ve aksesuarlar gibi gönderilerde uçak kargo en iyi seçim olmaktadır. Ayrıca uçak kargo hizmetinde açıkhava sahası üzerinden  yapıldığından dolayı ihracat, ithalat veya numune gönderimleri haricinden hiçbir üründen KDV vergisine tabi tutulmamaktadır. İthalat, ihracat ve numune gibi kurye tarzı gönderimlerde kargonun gideceği ülkenin gümrük kurallarını belirlediği fiyatlar üzerinde vergilendirme yapılabilmektedir.

Yurt Dışı Ucuz Kargo Anlaşma Şartları Nelerdir?

Yurtdışı ucuz kargo anlaşma şartları göndereceğiniz ürünlerin içeriğine ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Özellikle yurtdışına taşınması sakıncalı ya da yasak olan ürün ve gönderileri kargo şirketler taşımamaktadır. Kargo şirketleri ile yurtdışına girecek olan gönderiler kendi alanlarında değerlendirilmektedir. Hasar görebilecek ya da ısıya hassasiyetiolan ürün ya da gönderiler ise  firmanın müşteriyesunduğu sorumluluk belgesi altında gönderilmektedir. Yurtdışına ucuz kargo hizmeti sunan kargo firmamız bünyesinden yurtdışına gitmesi yasak olan ürünlerin listesini alabilirsiniz.

Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır?

Yurtdışı ucuz kargo anlaşması için müşteri temsilcimizi arayabilir veya şubemize gelerek gerekli şartları ve  detayları öğrendikten sonra firmamızdan hizmet almak için kargo anlaşması yapabilirsiniz. Kargo fiyatları gönderilerinizin adetine ya da büyüklüğüne göre bir rakam çıkartılmakta ve  6 ya da 12 aylık sözleşme yapılarak kargo firması ile müşteri arasında karşılıklı anlaşma imzalanmakladır.

Her türlü kargo ile göndereceğiniz ürünlerin içeriğine ve özelliklerine göre size özel fiyatlar, ithalat veya ihracat ürünleriniz için özel fiyatlar gibi konular için bizi arayınız.

Menü