Yurt Dışı Uçakla Numune Gönderimi

Günümüzde kargo şirketi taşımacılık alanında insan hayatında önemli bir yer edinmiştir. İnsan hayatına kolaylık sunmak amacıyla ortaya çıkmış olan kargo şirketleri hayatımızın her aşamasında planlı bir şekilde hizmet vermekte ve birçok ürünün taşınmasında yardımcı olmaktadır. Elektronik cihazlar, gıda ürünleri, evrak, dosya, yurt dışına uçakla numune gibi birçok gönderinin özenle belirtilen adrese teslimi sağlayan kargo hizmeti güvenli, hızlı taşımanın adresidir.

Yurt Dışı Uçakla Numune Taşıma Hizmetinin Aşamaları

Kargo firması birçok alanda kaliteli ve hızlı taşıma hizmeti vermektedir. Bu hizmetin kalitesini uzman kadromuz, sistemli çalışmamız oluşturmaktadır. Bir yerden başka bir yere hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını istediğiniz gönderiyi öncelikle elemanımız sisteme girer. Daha sonra gönderinin sevkiyat sırasında sarsıntıdan etkilenerek hasar görmeden taşınması için uygun koliye koyularak muhafazası sağlanır. Belirtilen sürede teslimatın sağlanması için uygun ulaşım yolu ile sevkiyatı sağlanır. Belli aşamalardan geçerek dağıtım şubesine gelen araç alanında eğitimli, bölgeyi iyi tanıyan elemanımız tarafından belirtilen alıcı adresine imza karşılığında teslim edilir. Taşıma esnasında kırılabilecek gönderiler özel tedbirler alındıktan sonra sevkiyata verilir. Sağlık, tarım vb. alanlarda bilgi, tedavi ve ürün tanıtım amacı ile alınan yurt dışına uçakla numune kargo hizmetinden faydalanarak inceleneceği kuruma gönderilebilmektedir. Numune gönderim aşamasında kargo elemanı sizinle iletişim halinde olmakta ve her alanda size yardımcı olmaktadır. Numunenin sağlıklı bir şekilde hasar görmeden alıcı adresine teslimatının sağlanması için airbox paketler kullanılmakta ve daha sonra sıfır hasar görüşü ile koli içerine konulmaktadır. Özenle taşınması amacı ile koli üzerine not tutulmakta ve taşıma hizmeti verecek elemanlarımızda bilgilendirilmektedir.

Yurt Dışına Uçakla Numune Taşıyıcılığında Alınan Önlemler Nelerdir?

Sağlık ve tarım alanında bilgi edinmek amacı ile alınan numune bir kurum ve kuruluşa kargo aracılığı ile güvenli şekilde gönderilebildiği gibi, bir şirket ya da kuruluş üretimini yaptığı ürünün numunesini tanıtımını yapmak amacı ile alıcıya kargo aracılığı ile gönderebilmektedir. Bu aşamada numunenin hızlı bir şekilde hasar görmeden sevkiyatının sağlanması için alınan bir dizi önlem vardır. Öncelikle belirtilen bilgileri sisteme doğru girmek ve hasar görebilecek ürün ise bunu tespit edip görünür şekilde gönderi üzerinde belirtmektir. Hasar görmeyecek şekilde paketlenen gönderi hızlı sevkiyat için uygun görülen ulaşım yolu ile taşınır. Özenle taşıma hizmeti veren kargo firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü