Kargo hizmeti her zaman her bölge ya da ülke için çok önemlidir. Hele ki dünyanın her yere kargo göndermek oldukça göndermek kurumsal ya da bireysel müşteriler için üzerinde durulması gereken önemli bir mesele haline gelmektedir. Kargonun yabancı adres kısa zamanda ve güvenli bir şekilde ulaşması yolda kaybolmaması ya da yıpranmaması yurtdışı kargo gönderimlerin de düşündüren konular haline gelmektedir. Bunların dışında yurt dışı kargo fiyatları da kurumsal ya da bireysel müşterilerimiz için önemli olmaktadır. Kargonun alıcısına hızlı ve güvenli bir şekilde teslim olması kadar parasal açıdan da uygun olması her müşterinin isteyeceği en elzem ihtiyaçtır.

Yurt Dışı Kargo Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yurtdışı kargo fiyatları için belli bir rakam söylemek yanlış olur. Çünküfiyatlar birçoknedene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Dolayısı ile yurtdışı kargo fiyatları üç aşağı beş yukarı olmaktadır.   Konusunda deneyimli kargo ekip ve ekipmanları ile hizmet verenkargo firmamızyurtdışı kargo ücretlerini belirlerken;

  • Kargonun büyüklüğü, ağırlığı, ölçüsü ya da ebattı göz önünde bulundurulur.
  • Kargonun alıcısının yaşadığı ülkenin şubemize olan mesafesi
  • Kargonun kara uçak ya da deniz yolu gibi hangi ulaşım seçenekleri ile gideceği
  • Kargonun alıcısının bulunduğu ülkenin gümrük yasa kuralları

Yurt Dışı Kargo İçin Firma Seçimini Önemi

Yurtdışı kargo gönderimlerinizi in firma seçimi çok önemlidir. Hizmet kalitesi kadar uygun fiyatı da size sunması gerekmektedir. Bu nedenle yurtdışı kargo fiyatları araştırması yapmadan önce kargo sektöründe yıllarını adamış kurumsal firmamızdan fiyat teklifi almadan başka kargo firmaları ile görüşmeyin. Firmamız kurumsal ya da bireysel tüm müşterilerimize en uygun fiyatı sunmaktadır.  Eğer kurumsal bir firmaysanız ve yurtdışına gönderileriniz yoğun oluyorsa, müşterilerinizin satım alım gücünden faydalanarak dünya çapında öncü olan kargo firmamız aracılığı ile yurtdışı tüm gönderilerinizi ekonomik fiyatlarla ulaştırabilirsiniz. Türkiye çıkışlı her türlü kargolarınızı hızlı ve güvenli olan VİP kargo ya da ekspres kargo hizmetlerimiz ile alıcısına ulaştırabilirsiniz.  265 ülkeye ve beş kıtaya ve farklı gümrüklere tabi olan her türlü paket ya da evraklarınızı ülkeden ülkeye taşınmasını sağlamak için firmamız, birden fazla kargo hizmeti seçeneği sunmaktadır.

Menü