Uçak Kargo

Hava Kargo hizmetimizi kullanmak isteyen tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için geliştirdiğimiz Yurt Dışı Uçak Kargo paketimiz olduğu gibi Yurt içi Uçak Kargo hizmetimiz de vardır. Yılların kazandırdığı çalışmalar ile deneyimini arttıran ekibimiz gönderim yapabileceğiniz ürünleriniz hakkında bilgi sahibidir. Mevcut yasaların güncelliğini sürekli takipte tutan firmamız ile tüm gönderilerinizin hızlı ve güvenli olarak teslimatını yapabilmekteyiz.

Yurt İçi Uçak Kargo Taşımacılığı

Kargo türünüz ister bir evraktan oluşsun isterse tonlarla ifade edilebilen bir makineden.. Hiç fark etmeksizin yurt içinde belirttiğiniz bir adresin kapısına dek ulaşım hizmeti sunabiliriz. Türk Ticaret Kanununa uygun her türlü materyalin taşımacılığını yapan firmamız hem Türk Hava Yolları hem de alternatif hava yolları firmalarını kullanarak taşımacılık hizmeti verebilmektedir. Gönderilerinizin aciliyeti var ise sadece 24 saat içerisinde kapınızdan alarak dilediğiniz yurt içi adresine ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Yurt Dışı Uçak Kargo Taşımacılığı

Türkiye’den belirttiğiniz bir ülkeye ya da dilediğiniz ülkeden Türkiye’ye gelmesini istediğiniz tüm kargolarınızın taşımacılığını yapıyoruz. İhracat ya da İthalatçı firma olarak taşıma hizmeti isteyebilir ya da bireysel bir müşteri olarak yurt dışı uçak taşımacılığımızı seçebilirsiniz. Hava yolu kullanılarak gönderilen – alınabilen ürünleriniz bir evrak olabileceği gibi ağır tonajlı bir makine ya da yedek parçası olabilir. Hatta ilaç – gıda – kimyasal ürünler dahi olabilir.

Uçak Kargo Fiyatları

Sizin bütçenize en uygun fiyat tekliflerini verebilmemiz için bizi arayarak aşağıdaki bilgileri iletmeniz yeterlidir;

 • Alıcı ve gönderici adresleri
 • Gönderi türü ve içeriği
 • Gönderi ölçüleri ve ağırlıkları

Yukarıda belirtilen bilgiler tarafımıza ulaşır ulaşmaz aşağıdakileri yapıyoruz;

 • Gönderim ya da almak istediğiniz bir ülke ise o ülkenin mevcut gümrük yasalarını inceliyoruz. Merak etmeyin bu işlem uzun sürmüyor çünkü ekibimiz oldukça deneyimlidir ve mevcut tüm kargo yasalarını bilmektedir. Bu sadece güncel bir yasa değişikliği olup olmamasına yönelik bir kontrol sürecidir.
 • Türk Hava Yolları ve diğer tüm hava kargo taşımacılığı yapabilen firmaları ve uçuş saatlerini inceliyoruz.
 • Her bir firmanın hizmet bedellerini ve fiyat tarifelerini listeliyoruz.
 • Son aşamada ise sizlere bir analiz raporu hazırlayarak birden fazla fiyat teklifi içeren detaylı bir belge ulaştırıyoruz. Bu belgeyi mailinize de gönderebiliriz, faks da çekebiliriz.

Yurt Dışı Kargo

Yukarıda belirtilen analiz raporu size ulaştıktan sonra bütçenize uygun tarifeyi seçerek tarafımıza dönebilirsiniz. Bu dönüşten sonra hemen servis aracı çıkartarak adresinize gönderebiliriz. Dilerseniz kargonuzu siz getirirsiniz.

Ürün satışı ya da alımı yapmak isteyen bir firma olabilirsiniz. Ürün almak ya da satmak isteyen bireysel bir müşteri de olabilirsiniz. Gönderici kimliği hiç fark etmeksizin tüm kargolarınızı belirtilen adresten alarak belirtilen adresin kapısına gönderebiliriz. Bunun için aşağıda belirtilen hava kargo paketlerimizden birini seçebilirsiniz;

Express Hava Kargo Taşımacılığı

Bu kargo türü acil olarak göndermek ya da almak istedikleriniz için çok uygundur. Kargo içeriğiniz bir evraktan da oluşabilir tonajlarla ifade edilebilen çok ağır bir teçhizat da olabilir. 24 Saat dolmadan acil olarak göndermek – almak istediklerinizi kapıdan alır ve kapıya teslim ederiz.

Express Hava Kargo Taşımacılığı

Bu kargo türü acil olarak göndermek ya da almak istedikleriniz için çok uygundur. Kargo içeriğiniz bir evraktan da oluşabilir tonajlarla ifade edilebilen çok ağır bir teçhizat da olabilir. 24 Saat dolmadan acil olarak göndermek – almak istediklerinizi kapıdan alır ve kapıya teslim ederiz.

Uçak Kargo ile Neler Gönderebilirim?

Türk Ticaret Kanununa uygun her türlü materyali alıp – gönderebilirsiniz. Eğer göndermek ya da almak istedikleriniz yurt dışı hizmeti gerektiriyorsa gönderim ya da almak istediğiniz ülkenin gümrük yasalarına da uymak zorundadır. Genel olarak aşağıdaki türleri alabilir – gönderebilirsiniz;

 • Evrak – belge, Tekstil ürünleri
 • Mobilya, halı, beyaz eşya
 • Besin takviyesi, gıda takviyesi
 • İlaç, cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri
 • Elektrikli – elektronik tüm eşyalar – teçhizatlar
 • Makineler, yedek parçaları, aletler
 • Uçak Kargo
 • Günümüzde bir yerden başka bir yere bu ister şehir içi ister şehir dışı isterse yurt dışı olsun kapıdan kapıya teslimat her zaman önem verilmesi gereken konulardan bir tanesi olarak sürekli karşımıza çıkmaktadır. Gelen tüm gönderileri ülkemizde bulunan acentelerde kabul eden ve belli bir noktada toplandıktan sonra yurt dışına sürekli seferler düzenleyen firmamız ile kapıdan kapıya teslimat hızlı ve güvenli hale getirilmiştir.
 • Uçak kargo firmamız ülkemizde bulunan pek çok kargo şirketi ile rekabet halinde değil her zaman kendi doğrusunu müşterisine yansıtmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmet vererek hem ihracat hem de ithalat yapan firmaların özel ihtiyaçlarını hava yolu taşımacılığı ile sağlayabilmektedir. Bu kapsamda uluslararası ticarette sürekli yeni kurulan acentelerle işbirliği halinde çalışan firmamız teslim ettiğiniz kargonuzun zamanında ve istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayan deneyimli kadroyla yolumuza devam etmekteyiz.
 •  Hızlı, Güvenli Bir Kargo Arayanlar İçin Buradayız
 • Firmamız yaptığı her işte sektörde öncü niteliği taşımaktadır. Her zaman hizmet kalitesini arttırmak çabası içinde olan firmamız, günümüzde ulaşımı güç olan ülkelere bile zamanında verdiği hizmetin haklı gurunu yaşamaktadır. Yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizde fiyatlandırma hakkında ve ne kadar süre içerisinde teslim edilebilirliği konusunda bilgi alabilmeniz için destek ekibimiz 7/ 24 hizmet vermektedir. Her neresi olursa olsun hava yolu uçak kargo şirketimiz ile hızlı, güvenli ve zamanında teslim için bizleri tercih edebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo

 • Bilindiği üzere uçak kargo hizmeti veren firmanın gönderi yapılacak her ülkenin gümrük yasası ve o ülkenin yasaları hakkında bilgi sahibi olması aranmaktadır. Firmamız bu konuda gösterdiği üstün performans ve profesyonel hizmet vermesi ile beklentileri tam olarak karşılar niteliktedir. Bu kapsamda tercih edeceğiniz firmamız, gönderinin gideceği ülkede ki acentelerle anlaşma sağlayarak hem bireysel hem de kurumsal gönderilerinizde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.
 • Doğru firma seçimi her zaman önemlidir.  Bu anlamda yaptığımız her hizmet müşteri memnuniyetini ilke edinmekle başlar. Bizler acil gönderi yapmak isteyen, büyük parça taşınmasını isteyen ya da evrak ve dosya taşınmasını isteyen her müşterimizin ihtiyacını olağanüstü bir hal olmadıkça zamanında adrese teslim ederek, güvenilirliğimizi kanıtlamaya devam etmekteyiz.

Her çeşit kargo gönderileriniz için bizimle iletişim kurabilir ya da kargo talep formu düzenleyebilirsiniz.

Menü