En İyi Yurt Dışı Kargo Şirketleri

Yurt içinden yurt dışına yapılacak olan taşımacılık alanında uçak kargo hizmetine yer veren firmaların her biri kendi alanlarında yeterli donanıma sahiptir. Uygun fiyatlı taşımacılık yaparak müşteri memnuniyetini kazanmaya çalışırken firmamız merkezde bulunan ana bürosunda alanında uzman pek çok saha elemanımız ile en iyi yurt dışı kargo şirketleri içerisinde yaptığı güvenli taşımacılık ile yetki sahibi olmuştur. İlk kurulan kargo şirketleri arasında yer alan firmamız yurt içi taşımacılık alanında güvenle tercih edebileceğiniz firma iken son yıllarda yurt dışına sürekli seferler düzenleyerek uçak kargo filosunu genişletmiştir. Ülkemizde İstanbul, Ankara, Antalya, Trabzon, Adana, Konya gibi merkezlerde toplama alanları kurarak bu alanlardan teslim aldığı gönderileri kontrol aşamasından geçirerek, ekspres kargo, uçak kargo, hava yolu kargo, pet kargo, numune kargo taşımacılığını üstlenmiştir.

Kargo Şirketleri Ne Zaman Gönderiyi Teslim Edebilir?

Firmamız taşımacılık alanında en hızlı en uygun gönderi seçeneğimiz olan uçak kargo hizmetine yönlendirdiği müşteri portföyünün memnuniyeti ile en iyi yurt dışı kargo şirketleri arasında yerini almayı başarmıştır. Bu kapsamda sunduğu hizmetler içerisinde teslim aldığı yurt dışı gönderilerinden bir tek Asya ülkelerine aramızda mesafe ve gümrük detayları nedeniyle 4-5 iş günü içerisinde teslimat sağlayabilmektedir.  Avrupa, Amerika ve Afrika ülkelerine 1-2 iş günü içerisinde gönderiyi teslim edebilmektedir. Bu durumdan anlaşılıyor k eksik ve hatalı verdiğiniz kargo bilgileri de durumu zorlaştırıyor ve zamanında teslim edilmesi gereken ürün adres hatası veya isim hatası yüzünden yeniden işlem görerek zaman kaybına uğrayabiliyor. Bu kapsamda yurt dışına gönderi yapacağınız bilgilerin eksiksiz, tam ve sağlıklı bilgiler olması gerekiyor.

Yurt Dışı Hizmetler

Firmamız talep ettiğiniz doğrultuda tüm gönderilerinizi kontrol ettikten sonra birbirinden faklı pek çok yurt dışında bulunan ülkeye kargonuzu taşıyabilmektedir. Günümüz şartlarında en çok tercih edilen bu gönderi seçeneği ekspres kargo ve standart kargo gibi hizmetler dahilinde gönderilmektedir. Bu kapsamda en iyi yurt dışı kargo şirketleri arasında yer alarak tüm isteklerinize cevap bulabilmektedir. Size sunduğumuz tüm ayrıcalıklı hizmetlerden yaralanmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Menü