Yurt içi olduğu kadar deneyimini ve uzmanlığını yurt dışı kargo üzerine de yapan firmamız uluslararası platformda yük, eşya taşımacılığı, evrak ve dosya taşımacılığı, pet taşımacılığı ve numune taşımacılığı alanında oldukça aktif hizmetler vermektedir. Yurt dışına yapılmak istenen gönderileri taşımacılık alanında sergilediği performans ile uçak kargo hizmeti veren firmamız, acil kargo, zaman hassasiyeti olan kargo gibi detaylara önem vererek hızlı gönderi yapabilmektedir. Bu sebeple en iyi yurt dışı kargo firmaları arasında seçilen en ekonomik çözüm önerileri sunan firmadır. Kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek kurumsal kimliği altında birbirinden farklı noktaya kargo taşıyan firmamız güvenli ve sigortalı hizmet noktası olarak tercih edebileceğiniz en ideal yer arasında gösterilmektedir.

 Firmanın Sağladığı İmkanlar

Firmamız internet üzerinden pek çok farklı noktaya evrak, koli, numune ve eşya taşımacılığını yaparken yine bu noktalara hitap etmekte hiç zorlanmamaktadır. Tahmini olarak 1 iş günü içinde ulaşım sağlanıp kargonuzun teslim aşamasına geçilmektedir. İstediğiniz an ulaşabileceğiniz temsilcimiz fiyat anlaşması sağlandıktan sonra kargonuzu göndererek en iyi hizmet ve en iyi yurt dışı kargo firması olarak tercih edilebilir duruma ulaşmıştır. Gümrük engeline takılmadığı sürece kargo larınız zaman kaybetmeden yerine ulaştırılır. Yine ay içerisinde birkaç defa gönderi yapan müşterimiz kampanyaya dahililinde pek çok avantajlarla karşı karşıya gelmektedir.

 En İyi Uçak Kargo Hizmeti

Gelen yurt içi ve yurt dışı talepler doğrultusunda gönderinizin hızlı ve acil bir şekilde ulaşmasına yardımcı olan firmamız uçak kargo hizmetini vererek sizleri en kaliteli hizmet ile tanıştırmaktadır. Neredeyse 210-220 ülkeye hitap eden firmamız kaliteli acentelerimizin desteğiyle ulaşmasını istediğiniz tüm kargo çeşitlerini büyük küçük ayırt etmeden teslimini sağlayan en iyi yurt dışı kargo firmaları arasında yerini almaktadır. Ücretsiz danışman ekibimiz gümrük yasalarını takip edip, yurttan çıkış evraklarını hazırlamaktadır. Birlikte işbirliği halinde çalışan firmamız kargolarınızın teslim edildiği anın bilgilendirilmesi sonucunda sizlere mail ya da sms atarak zamanından önce teslim edilen gönderinizin dökümanlarını paylaşmaktadır. Bu kapsamda firmamız ve servis hizmetlerimiz hakkında internet sitesinden ya da yetkili birimimizden bilgi alarak hareket edebileceğiniz gönderi hazırlayabilirsiniz.

Menü